Sociální pracovník/ce

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu sociálního zaměření, odbornou způsobilost podle zákona č. 108/2006 Sb,, o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, bezúhonnost, znalost práce na PC, komunikační schopnosti, bezchybný písemný projev, flexibilitu. Výhodou je praxe v sociální oblasti a sociálně právním poradenství.
Zařazení do 11. platové třídy, nástupní plat v závislosti na délce započitatelné praxe.
Nabízíme: 30 dnů dovolené v kalendářním roce, 5 dnů indispozičního volna, příspěvek na stravování a rekreaci, využití posilovny, sauny, využití zotavoven VS ČR k rekreaci, odměny při životním a pracovním výročí, lékařská péče, příspěvek na kulturní a sportovní vyžití, možnost čerpání bezúročných půjček z FKSP, ubytovna v místě pracoviště.
První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovních dnech od 6:30 hod. do 15:00 hod.