FAKULTA ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ - LABORANT/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( FAKULTA ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ - LABORANT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CHARAKTER: laborant/ka do výzkumných laboratoří fakulty - Biochemik/Chemik/Biolog se zaměřením na přípravu a testování (nano)materiálů a dalších organických látek, tkáňových kultur, zajištění provozu laboratoří, obsluha laborat. techniky, administrativní práce pro zajištění chodu výzkumných laboratoří fakulty, spolupráce při koordinaci laboratorní činnosti a výsledků práce s výzkumnými pracovníky fakulty, další administrativní činnosti dle pracovní náplně, platných směrnic a postupů. DOVEDNOSTI: odbornost v obl. biochemie/chemie/biologických věd/farmacie, zkušenosti z (bio)chemické laboratoře, materiálové či analytické laboratoře výhodou, zkušenost s přípravou a testováním (nano)materiálů a dalších organických látek pro medicínské aplikace, zkušenosti s prací s tkáňovými a/nebo mikrobiologickými kulturami výhodou, znalost AJ výhodou, znalost práce na Pc na uživatelské úrovni. VZDĚLÁNÍ: SŠ vzdělání s maturitou nebo VŠ vzdělání v oboru chemie,příp. zdravotnickém nebo farmaceutickém, mikrobiologie, tkáňových kultur, nanotechnologií, laboratorní praxe v chemické či biochemické laboratoři/ biotechnologické laboratoři. Zkušenosti se zpracováním a publikací vědeckých experimentů výhodou.PRAC.POMĚR:100% úvazek/dle dohody, prac. sml. -na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. NÁSTUP: březen 2020/dle dohody, mzd. zařazení dle vnitř. mzd. předpisu TUL v návaznosti na pozici a odbornou praxi. Nabízené výhody: Ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení. Přihlášku se strukturovaným životopisem a kopií dokladu o vzdělání doručte e-mailem(volnamista@tul.cz)neb