Pracovník pohřební služby

  • Říčany

Pracovní místo ( Pracovník pohřební služby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
- Rooseveltova 332/10, Říčany

Prvotní kontakt:
- tel.: 602 319 542, po-pá: 9:00-16:00
- e-mail: ps@pohrebnísluzbysommer.cz
- osobně po domluvě

Upřesňující údaje:
Požadujeme ŘP skupiny B.
Oceníme schopnost profesionálního vystupování, spolehlivost a dochvilnost.
Předchozí praxe není nutná, projdete u nás zaškolením a vše Vás naučíme.
Práce je vhodná pro zdravé osoby s ohledem na fyzickou náročnost práce.
Pracovní doba je volnější, střídají se však noční služby.
Vhodné při bydlišti na Říčansku a v okolí.

Zaměstnanecké výhody:
Kratší pracovní doba než v běžném zaměstnání, zákonná dovolená, časová flexibilita například pro zařizování různých záležitostí, občerstvení na pracovišti, jistota včasné výplaty, možnost příspěvku na penzijní připojištění, stravenek, proplacené náklady na pracovní oděv