Technik s angličtinou

  • Brno

Pracovní místo ( Technik s angličtinou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: katarn@kompan.com
Místo výkonu práce Brno-Slatina
Pracovní náplň:
" Řešení technických dotazů našich interních i externích zákazníků (telefonicky i emailem, práce s ticketingovým toolem)
" Zodpovědnost za řešení technických požadavků a dotazů, případně reklamací
" Vyhledávání náhradních dílů
" Poskytování poradenství zákazníkům co se týče manuálů údržby, technických a instalačních informací
" Poskytování certifikátů našim zákazníkům - TÜV and ISO
" Vytváření produktových informací a jejich distribuce našim prodejním oddělením
" Denní spolupráce s ME, produktovým oddělením a oddělením kvality
" Nepřímý kontakt s výrobou, logistikou , Back office & Global Sales oddělením
Požadavky:
" Velmi dobrá znalost anglického jazyka podmínkou
" Silné komunikační schopnosti / schopnost komunikovat technické změny
" Min. středoškolské vzdělání technického směru
" Zkušenosti z technického zákaznického servisu výhodou/pochopení pro
urgentní požadavky /zaměření na výsledek
" Dobré technické znalosti, analytické myšlení
" Schopnost pracovat samostatně na zadaných úkolech
" Dobrá znalost MS-Office př. / ERP / MRP systémů
" Schopnost číst technickou dokumentaci
Nabízíme:
- Dobré platové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- Práci ve stabilní, mezinárodní firmě
- Práci v mladém, přátelském týmu
- Školení
- Jazykové kurzy
- Stravování