Konstruktér / konstruktérka

  • Teplice

Pracovní místo ( Konstruktér / konstruktérka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň konstruktéra:
- Na pozici "konstruktér" budete zodpovědný za tvorbu kompletní výkresové dokumentace daného zařízení nebo dílů, přičemž budete mít podporu zkušených kolegů v týmu.
- Dokumentaci budete tvořit ve 3D programu Autodesk Inventor, či pro 2D výkresy v AutoCADu.
- Práce zahrnuje občasné cestování na výrobní závody jak v tuzemsku, tak i v zahraničí, kde se odměřují dané díly a dojednávají se technické požadavky se zákazníkem. U takových jednáních budete s obchodním zástupcem.
My Vám nabízíme:
- Pracovní doba u nás je flexibilní.
- Nabízíme nástupní mzdu v rozpětí 25 000,- až 40 000,- Kč, dle Vašich zkušeností a praxe.
- Benefiční systém Cafeterie.
- Budete se účastnit firemních a odborných workshopů, a rozvojového programu Talentmanagement.
- Vaše pracovní místo bude v open space kanceláři, kde budete mít velmi dobrý kontakt s kolegy a kde komunikace probíhá snadněji.
- Za každý pracovní den obdržíte stravenku v hodnotě 100,-.
- Příspěvek na penzijní připojištění.
- 5 týdnů dovolené
Rozviňte u nás Váš potenciál:
- Měl(a) byste disponovat technickým vzděláním, ideálně v oboru strojírenství.
- Využijete znalost 3D/2D konstrukčního programu - Autodesk Inventor a AutoCAD, či jiného konstrukčního programu, jsou vesměs velmi podobné.
- Očekáváme od Vás znalosti zásad tvorby výkresové dokumentace (výkresů).
- Znalost cizího jazyka (AJ či NJ) Vám pomůže při jednáních u zahraničních zákazníků.
- Pro absolvování pracovních cest je vhodné vlastnit řidičský průkaz sk. B.