ÚŘEDNÍCI VE SKLADECH - PRODEJCE

Pracovní místo ( ÚŘEDNÍCI VE SKLADECH - PRODEJCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho týmu hledáme pracovníka ve skladu a na prodejně instalatérského a topenářského materiálu.
Co bude Vaším úkolem?
- Prodej instalatérského a topenářského materiálu
- Realizace nakládky a vykládky zboží
- Fyzická kontrola zboží
- Účast na inventurách
Požadujeme:
- výpis z RT
- Řidičský průkaz sk. B
- Základní znalosti PC
- Znalost instalatérského sortimentu nebo praxi v instalatérském, topenářském oboru
Nabízíme:
- Měsíční mzdu od 21.000,- Kč (dle praxe)
- Stravenky
HLÁSIT SE: Berezňáková Markéta Bc., tel.: 774 579 860 volat od 7:00 do 16:00 hod., e-mail: marketa.bereznakova@felima.cz - zaslat životopis, osobně na adrese Felima s.r.o., Čepirohy 157, Most