SKLADNÍK / SKLADNICE

  • Hořice

Pracovní místo ( SKLADNÍK / SKLADNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- znalost účetních dokladů a jejich evidence
- znalost zásob a jejich inventarizace
- počítačová způsobilost (Helios Orange, MS Office)
- řízení a obsluha motorových vozíků výhodou
Náplň práce:
- příjem dodávek materiálu a dalších zásob
- vyhotovování příjemek dle dodacích listů, kontrola dle daňových dokladů
- výdej hutního materiálu pro výrobu na základě požadavků
- manipulace s materiálem pro výrobu
- zpětný příjem materiálu z výroby a jeho vypořádání, realizace pohybů
- uzavírání výrobních příkazů - kontrola vydaného materiálu, výrobních hodin
- zajištění přepravy drobných zásilek pro odběratele - objednání, balení, dokumentace
- fakturace - prodej materiálu a polotovarů ze skladu, vyhotovení dodacích listů
- inventarizace skladových zásob, polotovarů a hotových výrobků
- optimalizace stavu zásob
Poznámka:
- mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi
- po zapracování a splnění požadavku zaměstnavatele pracovní poměr na dobu neurčitou
- nástup možný dohodou
Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na telefon, penzijní připojištění, týden dovolené navíc, závodní stravování s příspěvkem, příspěvek na dovolenou, na sportovní, zdravotní a kulturní účely, měsíční výkonnostní a roční věrnostní odměny
Pozice je vhodná i pro absolventy.