referent/ka investic (realizace)

  • Kroměříž

Pracovní místo ( referent/ka investic (realizace) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Městského úřadu Kroměříž
- Vykonávaná agenda: Zajištění realizace svěřeného projektu stavebního a technického charakteru, tj. kontrola postupu prací na stavbách a navrhování a realizace nápravných opatření k odstranění zjištěných závad, příprava podkladů a dokumentů pro rozhodování orgánů města, spolupráce při přípravě, uzavírání a provádění změn smluv s dodavateli své svěřené akce, odpovědnost za řádný průběh fakturace a za věcnou a obsahovou správnost faktur, provádění inženýrské činnosti v průběhu a bezprostředně po ukončení stavební realizace, organizace a odpovědnost za předávací řízení, komplexní vyúčtování projektu a zpracování podkladů pro zařazení majetku do užívání, zajištění podkladů pro zápis do katastru nemovitostí. Spolupráce s příspěvkovými organizacemi města Kroměříže při přípravě a realizaci jejich investičních projektů, Zastupování města ve stavebních a jiných správních řízeních.
- Platová třída: 10, Pracovní poměr: doba neurčitá, Předpokládaný nástup dohodou

- Požadavky: minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou*, nejlépe se zaměřením na obor stavebnictví, veřejnou správu nebo ekonomiku znalost práce se všemi stupni projektových dokumentací a soupisy prací orientace v technických a právních předpisech souvisejících s výstavbou schopnost samostatné i týmové práce, tvůrčí a analytické myšlení, aktivní přistup k řešení problému, ochota pracovat ve vysokém tempu, dobré komunikační, organizační i prezentační schopnosti, uživatelská znalost MS Office, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- Výhodou: zkušenost s projekční a inženýrskou činn