MEZINÁRODNÍ SVÁŘEČSKÝ TECHNOLOG - IWT

  • Orlová

Pracovní místo ( MEZINÁRODNÍ SVÁŘEČSKÝ TECHNOLOG - IWT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
vykonávat funkci svářečského dozoru (Podle dokumentu IAB-252-07 a v souladu s Technickým pravidlem kvalifikace) ve smyslu normy ČSN EN ISO 14731 - "Svářečský dozor - Úkoly a odpovědnosti" a garantovat jakost svařování podle norem ČSN EN ISO 3834-2,-3,-4 Požadavky na jakost při svařování" a dalších harmonizovaných norem. Technické znalosti mezinárodního svářečského technologa musí vyhovovat pro svářečskou výrobu s vybraným nebo omezeným rozsahem.
Požadujeme:
- potvrzení o absolvování kurzu a diplom International Welding Technologist - IWT, vydaný Českou svářečskou společností ANB.
- praxi min. 3-5 let,

V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem a do textu odpovědi uveďte dosavadní zkušenosti. Nejlépe přiložte stručný životopis. Vhodným uchazečům se ozveme obratem.
Nabízíme:
- smlouvu na HPP / nebo jiná dohoda
- nástup možný ihned
- zaškolení
- odpovídající mzdové ohodnocení + prémie
- další firemní benefity: firemní dodatková dovolená (5 dnů), příspěvek na životní pojištění

Způsob kontaktu: životopisy zasílat na e-mail