STRAŽNÝ - DETEKTIV PRODEJNY Penny Market

Pracovní místo ( STRAŽNÝ - DETEKTIV PRODEJNY Penny Market ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Lihotská Alena, tel. 606 333 112, e-mail: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz
NECHODIT NA POBOČKU! Volat na uvedený telefon po-pá od 8:00 -17:00 hod.
Vzdělání nerozhoduje, turnusové služby, mzda 12 600 Kč, zkrácený úvazek 30 hod. týdně nebo dle dohody, nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu určitou půl roku s možností prodloužení.
Požadujeme: věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, praxe výhodou není však podmínkou. Certifikát strážného (možnost zprostředkování).
Vyhrazeno pro OZP (12-ti hodinové pracovní směny).
Náplň práce: pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu, spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
Nabízíme: odměny, zázemí ve stabilní společnosti, kariérní růst.
Pracoviště: Penny Market, Opavská 1019, Vítkov