ZDRAVOTNÍ SESTRA PRO DOMÁCÍ OŠETŘOVATELSKOU PÉČI

Pracovní místo ( ZDRAVOTNÍ SESTRA PRO DOMÁCÍ OŠETŘOVATELSKOU PÉČI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zdravotní sestra pro domácí ošetřovatelskou službu HOME CARE
PRACOVIŠTĚ: Charitní ošetřovatelská služba, Václavská ul. 12, Klatovy a oblast působnost CHOS
POŽADUJEME: ukončené vzdělání všeobecná sestra, řidičský průkaz sk. B, výpis z rejstříku trestů, ztotožnění se s posláním organizace, zodpovědnost, samostatnost
NABÍZÍME: jednosměnný provoz, možnost zkráceného úvazku, 5 týdnů dovolené, stravenky, přátelský kolektiv
NÁSTUP možný ihned nebo dohodou
MZDA: 24 500 Kč + příplatek za prostředí+ příplatky za odpr. víkendy a svátek, přesčasy
PŘIHLÁŠKY ZASÍLEJTE emailem : vladimira.flaxova@klatovy.charita.cz, nebo na adresu:
Oblastní charita Klatovy
Václavská ulice 12/I.
339 01 Klatovy

K PŘIHLÁŠCE PŘIPOJTE: motivační dopis, jméno, adresu bydliště, telefon nebo e-mail, strukturovaný životopis včetně dosavadní praxe, doklad o vzdělání

Více informací: Vladimíra Flaxová 731 433 767