SKLADNÍK/ -ICE

Pracovní místo ( SKLADNÍK/ -ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- PODMÍNKOU zkušenosti s obsluhou manipulační techniky - VZV a RETRAK
- schopnost pracovat ve výškách
- velmi dobrá orientace ve skladových prostorách
- velmi dobré komunikační schopnosti
- manuální zručnost
- schopnost pružně reagovat na změny v rychle se měnícím prostředí
- silná orientace na zákazníka
- velmi dobré organizační schopnosti, samostatnost a zodpovědnost
NÁPLŇ PRÁCE:
- vykládka přijímaného materiálu a zboží z nákladního prostředku pomocí manipulační techniky
- kontrola počtu balení přijímané zásilky oproti dodacím listům, nepoškozenosti balení a označení balení dle balících specifikací a okamžité hlášení zjištěných odchylek nebo poškození
- přesun materiálu a zboží po vstupní příjemce do správného umístění ve skladu a evidence záznamů o uskladnění
- příprava zboží a štítkování zboží pro expedici
- nakládka expedovaného zboží a kontrola dodacích listů
- obsluha a kontrola svěřené manipulační techniky
Zaměstnanecké výhody: 13.plat, motivující finanční bonusy, odměna za splnění měsíčního fondu docházky, příspěvek na stravování, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, smlouvu na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou.
Kariérní růst - možnost vypracovat se do vyšších pozic skladníků
HLÁSIT SE: Kárníková Petra, tel.: 725888272, volat od 9:00 do 14.00 hod. domluvit předem pohovor, e-mail: petra.karnikova@newellco.com