REFERENT/ REFERENTKA TECHNICKÉ PŘÍPRAVY VÝROBY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( REFERENT/ REFERENTKA TECHNICKÉ PŘÍPRAVY VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: zpracování výkresové dokumentace do výrobního softwaru, spolupráce s vedoucím výroby na plynulém chodu výrobního procesu , komunikace s vedoucími jednotlivých stavebních zakázek, nástupní plat 30 000 Kč
- Požadujeme: středoškolské odborné vzdělání se stavebním zaměřením - ukončené vzdělání
orientace ve stavebních i statických výkresech, velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office, formáty .pdf, .dwg), schopnost samostatného řešení problémů, organizační a komunikační schopnosti, odpovědnost, trpělivost a důslednost, aktivní přístup, ochota práce v týmu a pečlivost, časová flexibilita
- Nabízíme: 13. plat, benefity v rámci programu Gallery ?eta (měsíční výkonnostní prémie), stravovací poukázky, 5 týdnů dovolené, zdravotní volno (1-3 dny), náborový příspěvek za doporučení nového zaměstnance
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: mechurovalenka@feri-hk.cz. Akceptujeme pouze životopisy s průvodním dopisem