Prodavač/ka

  • Cheb

Pracovní místo ( Prodavač/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Pivovarská 1677/19, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup dle dohody. Pracovní doba: otevírací doba prodejny (Po-Pá 8:00-18:00 h, So 9:00-16:00 h - rozložení směn po domluvě, postupný nástup na směnu). Náplň práce: dělat vše pro to, aby se zákazníci cítili dobře, pomáhat zákazníkům s výběrem, doplňovat zboží, udržovat aktuálnost cenovek a dělat vše, co k obchodu patří. Požadujeme: vyučení v oboru není nutné, chuť každý den potkávat nové lidi, příjemné vystupování, pečlivost, samostatnost. Nabízíme: zaměstnání v české společnosti s dlouholetou tradicí a přátelskou atmosférou, kafeterie, až 20 % sleva na nákup celého sortimentu na našich prodejnách, až 25 dní dovolené (za každý odpracovaný rok den navíc), každoroční firemní akce. Kontakt pro zájemce: e-mailem (zaslat životopis) anebo osobně na adrese pracoviště.