SKLADNÍK / SKLADNICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SKLADNÍK / SKLADNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Místo výkonu práce: MAKRO CASH § Carry ČR s.r.o.
Rovná č.p. 181, Březhrad, 503 32 Hradec Králové 22
- PP na dobu určitou (11.2.2020 - 10.5.2020)
- Náplň práce: přijímání zboží do skladu, doplňování a přepravování zboží uvnitř skladu, kontrola správnosti dodávky, obsluha ručních vozíků, pikování zboží (snímání čárového kódu z výrobků a ukládání na vozíky)
- Požadujeme: flexibilitu, samostatnost, rychlé pracovní tempo
- Nabízíme: výkonnostní bonusy
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (pondělí, středa 13:00 - 15:00 hod), kontaktní osoba: Egorenkov Mikhail, tel.: 776 717 673, e-mail: mikhail.egorenkov@gmail.com