řidič/ka motorových vozidel, vinný catering

  • Blatnička

Pracovní místo ( řidič/ka motorových vozidel, vinný catering ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Blatnička 143. Požadujeme: spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, loajalitu, praxi v oboru, komunikaci a týmového ducha, pozitivní myšlení a optimismus.
Pracovní náplň řidiče: je rozvoz zboží po zákaznících, nakládky a vykládky zboží, administrativní činnost spojená se zbožím a přejímkou u zákazníka, komunikace a vlídný přístup k zákazníkům a obchodním partnerům, údržba vozidla.
Pracovní náplň vinný catering: příležitostná výpomoc při vinném cateringu.
Nabízíme: hlavní pracovní poměr - práce na plný úvazek na dobu určitou, po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu, prémie, zaměstnanecké benefity a slevy na nákup zboží,práce v příjemném prostředí společnosti a přátelském kolektivu, zajímavé platové podmínky včetně provizního systému odměňování, možnost růstu platových podmínek po zapracování na pozici, prémiový způsob hodnocení, nástup možný ihned. Zajímavé finanční hodnocení, zaměstnanecké slevy a benefity, příjemné pracovní prostředí, vedení a kolektiv, firemní školení, jiné výhody. Kontakt na tel. 777 106 960, na mail: personalistika@vinohruska.cz a osobně po předchozí tel. domluvě.