Odborný pracovník v laboratorních metodách a přípravě léčivých přípravků Oddělen

  • Brno

Pracovní místo ( Odborný pracovník v laboratorních metodách a přípravě léčivých přípravků Oddělen ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo telefonicky PO - PÁ v době od 8:00 - 15:00 hodin.

Přihlašujte se e-mailem na sekr.okb@fnusa.cz do předmětu prosím napište "odborný pracovník v lab. metodách a přípravě léčivých přípravků OKB"
Požadujeme:
" ukončené VŠ vzdělání přírodovědného směru se zaměřením na biochemii nebo odbornou chemii (Mgr., RNDr., Ing.)
" absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví "Odborné zdravotnické laboratorní metody" dle § 26 zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění
" probíhající nebo ukončená specializační příprava v oboru Bioanalytik pro klinickou biochemii dle legislativy ČR
Celý inzerát najdete na www.fnusa.cz v sekci Kariéra

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, závodní stravování, flexibilní pracovní doba