Dopravní referent / referentka - řidič / řidička

  • Teplice

Pracovní místo ( Dopravní referent / referentka - řidič / řidička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání, výuční list
- řidičský průkaz skupiny B, delší praxe v řízení motorových vozidel
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost
- zdravotní způsobilost k výkonu práce
- trestní bezúhonnost
Náplň práce:
- údržba + servis 3 osobních automobilů
- řízení automobilu do 3,5 t
- organizační zajišťování provozu, údržby, oprav,
- koordinace jízd, měsíční vyúčtování pohonných hmot, kontrola stanovené spotřeby
- běžné údržbářské práce objektu AD Sobědruhy
Nabízíme:
- plný pracovní úvazek
- platový stupeň podle dosažené praxe v oboru
- zajímavou, dynamickou a zodpovědnou práci
- pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- dobrý pracovní kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- nástup po dohodě
Uchazeč zašle:
- písemnou přihlášku
- strukturovaný profesní životopis
- výpis z rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce
- kopii dokladu dosaženého vzdělání

Žádosti o přijetí do pracovního poměru zasílejte na adresu:
Regionální muzeum v Teplicích, p. o., Zámecké náměstí 517/14, 415 01 Teplice,
nebo e-mailem info@muzeum-teplice.cz
S případnými dotazy se obracejte na pí Vlčkovou - sekretariát a personální práce, tel. 412 359 017.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nabídku zrušit či místo neobsadit žádným z přihlášených zájemců; zasláním Vašeho životopisu Regionálnímu muzeu v Teplicích dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu trvání výběrového řízení.