Zámečník - svářeč s praxí

Pracovní místo ( Zámečník - svářeč s praxí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED.

Požadujeme:
vlastnictví oprávnění ZK 141; oprávnění ke svařování barevných kovů; praxe v oboru svařování alespoň 2 roky; znalost čtení výkresové dokumentace; vyučení ve stroj. oboru

Nabízíme:
náborový příspěvek ve výši 10.000,- Kč, možnost profesního růstu;25 dní dovolené, příspěvek na dopravu a stravování; pololetní odměny; volání zdarma do všech mobilních sítí; firemní akce

Současně s odesláním životopisu Vás žádáme o zaslání souhlasu se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 a zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů pro účely účasti při výběrovém řízení na uvedenou pozici.