Obchodní zástupce pro Polsko

  • Kotvrdovice

Pracovní místo ( Obchodní zástupce pro Polsko ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Náplň práce: péče o stávající zákazníky, akvizice nových zákazníků, 2 týdny cestuj a 2 týdny pracuj na firmě.
Požadujeme: znalost polského jazyka slovem i písmem, aktivní přístup ke svěřeným úkolům, samostatnost, zodpovědnost, loajálnost, uživatelskou znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, vhodné i pro absolventy SŠ.
Praxe v oboru výhodou.
Nabízíme: 4 denní pracovní týden, až 5 týdnů dovolené, zázemí velké stabilní společnosti, zaměstnání na hlavní pracovní poměr, smlouva na dobu neurčitou, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, možnost vzdělávání a osobního i profesního růstu, telefon k osobnímu užívání.
Mzda 28.000 Kč + odměny z prodeje až 50 %.
Kontakt na email. adrese: job@bef.cz nebo telefonicky na č. 516 428 240, 731 523 110.