vedoucí oddělení sociálních věcí

  • Český Těšín

Pracovní místo ( vedoucí oddělení sociálních věcí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadované vzdělání:
ukončené vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku, akreditovaném podle zvláštního právního předpisu

Požadavky na uchazeče:
- splnění požadavků na uchazeče podle § 4 zák.č.312/2002 Sb.
- znalost platné legislativy pro úsek sociálních věcí
- praxe v sociální oblasti min. 2 roky
- velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, asertivita, pečlivost, důslednost, sociální cítění
- schopnost koncepční práce
- praxe v oboru u územního samosprávného celku vítána
- uživatelská znalost práce na PC