SERVISNÍ A MONTÁŽNÍ TECHNIK

Pracovní místo ( SERVISNÍ A MONTÁŽNÍ TECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
. vzdelání: min. vyucení s maturitou v technickém oboru
. praxe v oboru montáží oken, dverí, stínící techniky výhodou ne podmínkou!
. schopnost dorozumet se v nemeckém jazyce (školení v DE)
. reprezentativní vystupování, umení jednat s lidmi, spolehlivost, samostatnost, zodpovednost, peclivost, ochota ucit se
. RP B – praxe s rízením dodávky
NABÍZÍME:
*osobní ohodnocení po zaškolení až 5.000, -Kč
* flexibilní pracovní doba * dotované obědy * příspěvek na penzijní připojištění
* příspěvek na dopravu do zaměstnání
* 5 týdnů dovolené
* odborná školení * stabilní mezinárodní zaměstnavatel * možnost kariérního růstu
Náplň práce:
1) Záruční a pozáruční servis oken, dveří a stínící techniky u zákazníků
2) Technická pomoc při zaměření a montáži
Bližší informace:
Bc. Martina BĚLÍKOVÁ
Tel.: 720 966 742, martina.belikova@bachl.cz