OSTRAHA PRODEJNY LIDL

Pracovní místo ( OSTRAHA PRODEJNY LIDL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
Dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe výhodou není však podmínkou. Certifikát strážného - pokud nemáte, zajistíme. Možnost práce i na DPP.

Nabízíme:
Práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, možnost zálohy na mzdu. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou od 1.8.2020 s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný ihned.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na telefon: 722 364 328, PO - PÁ v době od 9:00 - 15:00 hod. nebo e-mail: j.buzkova@bohemiaplus.cz. Nechodit na pobočku.