Údržbář/ Elektrikář

  • Chrudim

Pracovní místo ( Údržbář/ Elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim - K Májovu 1244
Hledáme do týmu údržby novou posilu, člověka, který nám pomůže udržet výrobu v chodu...
NÁPLŇ PRÁCE: činnosti týkající se slaboproudých nebo silnoproudých přístrojů a elektrického vedení (odborné opravy, údržba, montáž, rekonstrukce, seřizování a řízení procesů); provádění analýz příčin poruch a navrhování nápravných opatření; preventivní údržba strojů a zařízení, včetně evidence provedených oprav v systému PROFYLAX; spolupráce s externími servisními pracovníky při opravách strojů a zařízení, popřípadě jejich uvedení do provozu; provádění analýz příčin poruch a navrhování nápravných opatření; ovládání strojů a zařízení v rozsahu potřebném pro údržbářské úkony; vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby; dodržování obecných pravidel BOZP při vykonávání pracovních povinností
POŽADAVKY: minimálně 2 roky praxe v oboru výhodou; Středoškolské vzdělání (s výučním listem) - Vyučen /SŠ Elektro, platná vyhláška 50/78 Sb. §6; dobrá orientace v technické dokumentaci; znalost a praxe v údržbě a opravách zařízení; schopnost pracovat ve vícesměnném provozu; schopnost učit se novým technickým znalostem a systému práce údržby; svářecí průkaz (elektrika, autogen) výhodou; jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou; řidičské oprávnění na VZV výhodou
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.