Skladník

  • Prachatice

Pracovní místo ( Skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Práce ve dvou nebo třech směnách
Požadavky:
ŘP sk B
základní znalost práce na PC
praxe výhodou
fyzická zdatnost
PP na dobu určitou s možností prodloužení.
Náplň práce:
fyzický příjem materiálu, fyzické zakladnění materiálu, dodržování systému ložení FIFO v návaznosti na infrormační systém
zajištění plynulé zásobování výroby dle požadavků
zajištění správné evidence mat v informačním systému
výdej připravené expedice hotových výrobků dopravcům
obluha zařízení VZV, výtahy, rampy
inventarizace skladu
Požadujeme: ochotu pracovat ve směnném provozu, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost
Nabízíme: práci na HPP v klidném a čistém prostředí v centru Prachatic, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na dovolenou, nadstandartní příspěvky za směnný provoz, cafeterie
Kontakt: osobně 8:00 - 10:00, emailem iva.pazdernikova@ertautomotivebohemia.com, telefonicky 8:00 -13:00 732120827