Inženýr kvality

  • Prachatice

Pracovní místo ( Inženýr kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vhodné: pro muže i ženy bez praxe
PP na 1 rok s možností prodloužení
Požadavky:
pokročilá znalost aj slovem i písmem
řp sk. B
časová flexibilita
ochota cestovat
samostatnost, proaktivní přístup
PP na dobu určitou s možností prodloužení.
znalost CP, znalost FMEA, znalost 8D, zkušenosti s řešením zákaznických, dodavatelských reklamací
znalost 5xWHY
zkušenosti se zákaznickými audity
zkušenosti s audity dodavatelů výhodou
znalost ISO 9001 a IATF 16949.
Požadujeme: pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost
Nabízíme: práci na HPP v klidném a čistém prostředí v centru Prachatic, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na dovolenou, cafeterie
Kontakt: osobně 8:00 - 10:00, emailem iva.pazdernikova@ertautomotivebohemia.com, telefonicky 8:00 -13:00 732120827