provozní elektrikář / údržbář

Pracovní místo ( provozní elektrikář / údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro žárovou zinkovnu a kovovýrobu v Libereckém kraji, okres Česká Lípa hledáme vhodného uchazeče/-ku na pozici: provozní elektrikář / údržbář
Požadujeme:
- vzdělání SOU/SŠ - elektro nebo strojní obor
- vyhláška č.50/§ 6 a vyšší
- praxi v elektro údržbě výrobních linek, strojů a zařízení, jeřábů
- znalost čtení elektro dokumentace
- dobré diagnostické schopnosti, manuální zručnost
- praxe v údržbě výhodou
- svářecí průkaz výhodou, není podmínkou
Náplň práce:
- diagnostikuje a odstraňuje poruchy na elektrické části výrobních zařízení
- podílí se na plánované preventivní údržbě výrobních zařízení
- provádí elektro opravy strojního vybavení
- opravy a údržba elektroinstalace
- podílí se na technickém vylepšování a provádění preventivních opatření proti vzniku
poruch na výrobních zařízeních
Nabízíme:
- dobré platové ohodnocení - nástupní hrubá mzda je 32.000,-Kč + měsíční prémie do 5.000,-Kč.
- zaměstnanecké benefity a bonusy
- nástup možný ihned
Benefity: Bonusy a benefity/prémie, roční odměny/ stravenky/příspěvek na stravování / příspěvek na dovolenou / odměny při výročích / školení