SPECIALISTA V OBLASTI VZDĚLÁVÁNÍ VE ZDRAVOTNICTVÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( SPECIALISTA V OBLASTI VZDĚLÁVÁNÍ VE ZDRAVOTNICTVÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Vzdušná 1360/6, 460 01 Liberec
Co bude na této pozici Vaším úkolem?
- Zodpovědnost za dokládání odborné a specializované způsobilosti zdravotnických pracovníků dle zák. 95 a 96/2004 Sb.,
- agenda pregraduálního, postgraduálního a celoživotního vzdělávání všech kategorií zaměstnanců (specializace pro výkon povolání, průkazy odbornosti, přihlášky k atestaci, registrace zdravotnických pracovníků nelékařů),
- zajištění administrativní agendy a komunikace s MZČR v oblasti rezidenčních míst,
- kontrola dokladů o získané kvalifikaci, specializaci a odborné praxe u zdravotnických pracovníků,
- administrativní zajištění stáží zdravotnických pracovníků…
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- SŠ nebo VŠ vzdělání (obor ekonomický, sociální, právní),
- zkušenosti na obdobné pozici,
- výborné komunikační a organizační dovednosti,
- smysl pro detail, samostatnost,
- schopnost rychlé orientace v platné legislativě,
- znalost práce na PC (MS Office),
- ŘP. skup. B - aktivní řidič.
Zaměstnanecké výhody: dotovaná strava, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, zvýhodněné mobilní tarify, akce pro zaměstnance a jejich rodiny, zvýhodněné vstupné na kulturní a sportovní akce na Liberecku.
Hlásit se emailem.