PROGRAMÁTOR/KA SVAŘOVACÍCH ROBOTŮ

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR/KA SVAŘOVACÍCH ROBOTŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: Programování svařovacích robotů Fanuc, Yaskawa a úpravy řídících programů;
Spolupráce s oddělením technologie; Identifikace poruch zařízení
Požadujeme: vzdělání v technickém oboru; znalost programování průmyslových robotů;
znalost AJ nebo NJ na úrovni práce s technickou dokumentací;
orientace v technické dokumentaci;
analytické a inovativní myšlení, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
Nabízíme: samostatnou a zajímavou práci, seberealizaci a další profesní rozvoj,
zázemí stabilní společnosti, dobrý kolektiv, moderní vybavení, zaměstnání pouze na ranní směnu
Mzda: 25.000 Kč-35.000 Kč/měsíc dle zkušeností uchazeče
Nástup: ihned nebo dle dohody