Zdravotní sestra bez odborného dohledu - staniční sestra

  • Brno

Pracovní místo ( Zdravotní sestra bez odborného dohledu - staniční sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy s průvodním dopisem zasílejte písemně na e-mail: fajkosova@dsves.cz nebo na adresu Domov pro seniory Věstonická, p.o., Věstonická 1, Brno 628 00

Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání, obor všeobecná sestra
- organizační schopnosti, samostatné myšlení a rozhodování
- zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost samostatné i týmové práce, kladný vztah k seniorům
- zdravotní a trestní způsobilost

Nabízíme:
platové ohodnocení dle dosažené praxe - platová třída č. 10., rozmezí 27.000,- tarif + 13.980,-příplatky - až 35.820,-tarif + 13980,- příplatky. 6 týdnů dovolené, závodní stravování vč. příspěvku na stravu 15,-Kč/oběd, příspěvek na dovolenou 6.000,-Kč, příjemné pracovní prostředí, možnost vzdělávání se.