VEDOUCÍ PRODEJNY LEE A WRANGLER

  • Liberec

Pracovní místo ( VEDOUCÍ PRODEJNY LEE A WRANGLER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: prodej značkového zboží, zajištění plynulého chodu prodejny, aktivní prodej a zákaznický servis, řešení reklamací, odvod tržeb do banky, práce s pokladnou, objednávání zboží, příjem a doplňování zboží, inventury,
Požadujeme: praxi na vedoucí pozici 3 roky, schopnost vést a motivovat tým prodejních asistentů, ovládání prodejní techniky, komunikativnost, flexibilitu, reprezentativní vystupování, smysl pro zodpovědnost a samostatný přístup ke svěřeným úkolům.
Nabízíme: motivační finanční ohodnocení, provize z prodeje, velká sleva na všechny značky prodávané společností ESPACE, pravidelná odborná školení, profesionální a přátelský kolektiv.
Pracovní poměr na dobu určitou, jeden rok, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Hlásit se emailem nebo telefonicky.