personalista

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( personalista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho HR týmu hledáme pozitivní a energickou osobnost, odolnou vůči stresu, se schopností přizpůsobit se změnám a s diplomatickým jednáním.
Co vás čeká:
- organizace, realizace a vyhodnocení náborových aktivit,
- průzkum trhu práce v souvislosti s personálními potřebami,
- personální marketing, návrh a příprava prezentačních materiálů, budování značky,
- spolupráce s manažery při realizaci personálních procesů, poskytování HR podpory,
- spolupráce s externími institucemi a dodavateli služeb - závodní lékaři, Úřad práce, OSSZ,
- spolupráce s konzultanty na vybraných projektech,
- práce s databázemi a firemním systémem,
- správa inzertních portálů a sociálních sítí,
- administrativní činnost.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- komunikační dovednosti,
- schopnost práce v týmu,
- SŠ/VŠ vzdělání (obor lidských zdrojů výhodou),
- pokročilou znalost MS Office,
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).

Výhodou bude, pokud budete mít:
- praxi na obdobné pozici,
- znalost pracovněprávní legislativy,
- zkušenost s nastavováním, analyzováním a zlepšováním personálních procesů.

Co vám můžeme nabídnout:
- přátelské pracovní prostředí a pozitivně naladěný kolektiv,
- prostor pro uplatnění vašich vědomostí a možnost seberealizace,
- získání jedinečných zkušeností v unikátním oboru,
- možnost aktivně se podílet na růstu a rozvoji společnosti.

V případě zájmu se budeme těšit na Vaše zavolání na telefonní číslo +420 774 124 700 nebo nám zašlete svůj životopis na adresu v.simackova@nsesolutions.cz

Nabízíme:
motivační program odměňování, příspěvek na dopravu, příspěvek na stra