ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR - domácí zdravotní a hospicová péče

Pracovní místo ( ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR - domácí zdravotní a hospicová péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup ihned. Osobní kontakt paní Hrazdilová, tel.: 739 246 018 (volat v době 8:00-15:00 hod.), e-mail: hana.hrazdilova@konice.charita.cz. Místo výkonu práce: Město Konice a obce v okolí Konice v oblasti působení zdravotní a hospicové péče. Pracovní doba: ranní 8 hodinové směny

Požadujeme:dle zákona č. 96/2004 Sb.-vzdělání střední nebo VŠ - zdravotní obor - zdravotní -všeobecná sestra, další specializace v oblasti zdravotnictví výhodou /úředně ověřené potvrzení o vzdělání/, trestní bezúhonnost /originál aktuálně úředně potvrzeného osvědčení/. Organizační schopnosti, pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost, odborná praxe u lůžka nejméně 3 roky, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, ovládání práce na PC /vedení zdravotnické domumentace/.
Náplň práce: samostatná práce u pacientů v térénní domácí zdravotní a hospicové péči, vedení zdravotnické domumentace.
Nabízíme: školení v oboru, příspěvek na stravné, 25 dní dovolené, práce v příjemném kolektivu, možnost prodloužení smlouvy a potom smlouva uzavřená na dobu neurčitou.