PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

  • Liberec

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Přímá práce s uživateli služby, zajištění nepřetržitého provozu zařízení dle vnitřních pravidel, podpora uživatelů v naplňování individuálních plánů, pracovní doba 12h směny, 7 - 19:00, 19 - 7:00 (víkendy, svátky), místo výkonu práce Azylový dům Liberec - Ruprechtice.
Požadujeme:
vzdělání ÚS s maturitou nebo výučním listem, kvalifikační kurz pro pracovníky v soc. službách nebo vzdělání v oboru sociální práce (dle zákona 108/2006 § 116 Sb.), zdravotní stav umožňující noční směny, uživatelská znalost práce na PC, trestní bezúhonnost, schopnost práce v týmu, samostatný, aktivní a odpovědný přístup, komunikační schopnosti, ochotu učit se novým věcem, praxe v oboru vítána (sociální služby, neziskový sektor, cílová skupina sociálně vyloučení).
Nabízíme:
zaškolení a odbornou podporu (supervize, metodické vedení), další vzdělávání v oboru, praxe, stáže, možnost seberealizace v oblasti poskytování služby, smysluplnou, zajímavou a různorodou práci v profesionálním týmu, 25 dní dovolené, stravenky, práci v malém přátelském kolektivu, možnost přizpůsobení rozpisu směn.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 9.00 do 16.00 hod.