Manažeři rezervačního oddělení

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Manažeři rezervačního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hotel Excelsior, Hlavní třída 121/46, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou v hotelu s celoročním provozem. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Pracovní doba: Po - Pá 8:30 - 17:00 h. Náplň práce: příjem a zpracování rezervací - práce v rezervačních systémech, komunikace s hosty po telefonu a e-mailu, aktivní vyhledávání nových partnerů, koordinace přípravy a implementace cenové strategie hotelů společnosti, práce s tržbami za ubytování za účelem dosažení plánovaných příjmů, tvorba prodejních balíčků a analýza jejich prodeje. Požadujeme: odpovídající odborné vzdělání, komunikativnost, znalost AJ a NJ na úrovni B1, RJ výhodou, znalost práce na PC, příjemné vystupování, samostatnost a spolehlivost, praxe na obdobné pozici výhodou. Nabízíme: motivační měsíční odměna, příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění, zaměstnanecké stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na rekreaci dětí, jazykové kurzy, možnost dalšího vzdělávání. Kontakt pro zájemce: telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese Hotel Monty, Příkrá 218, 353 01 Mariánské Lázně (Po - Pá 10:00 - 13:00 h.).