PROJEKTANT/PROJEKTANTKA DOPRAVNÍCH STAVEB

Pracovní místo ( PROJEKTANT/PROJEKTANTKA DOPRAVNÍCH STAVEB ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned. I ABSOLVENTI. Životopisy zasílat na e-mail fprojekt@fprojekt.cz
Tel. kontakt 582 334 259, 725 818 835. Pracovniště: Janáčkova č.p. 4642/5d, Prostějov. Pracovní doba: rozvržení pracovní doby dle domluvy (plný úvazek)
Požadujeme: ukončené vzdělání na úrovni SŠ/VŠ stavebního směru, pracovat v programu autoCAD, CADKON, v programech MS Office, aktivní řidič motorového vozidla - ŘP skupiny B, samostatný a zodpovědný přístup k práci, ochotu učit se novým věcem a dovednostem
Náplň práce: zpracovávat projektovou dokumentaci všech stupňů, jednat s investory a subdodavateli v souladu s platnou legislativou, zajišťovat zakázky do výběrových řízení na projektové práce, vykonávat pracovní cesty k zadavatelům zakázek a příslušným institucím, budete vykonávat další nutné související práce při projekční činnosti, budete pracovat v české společnosti v oblasti dopravních staveb, budete pracovat v moderním pracovním prostředí s příjemnou firemní kulturou
Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, odměny zakotvené ve vnitropodnikové směrnici jako násobky platového výměru podle výsledků hospodaření střediska, benefity dle vnitropodnikové směrnice (mobilní telefon, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, sick days), zapracovaný tým kreativních projektantů, výborně vybavené pracovní zázemí, podporu ve vzdělávání - účast na školeních a kurzech v potřebné problematice