správce informačních technologií

  • Havlíčkův Brod

Pracovní místo ( správce informačních technologií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- ukončené vzdělání v oblasti informatiky (popř. jiné podobné technické vzdělání), znalost AJ, ochota učit se novému, dobré komunikační schopnosti
- výhodou: základní znalost SQL databázových systémů, zkušenosti se správou systému a komunikací se zákazníkem / uživatelem, praxe
- technická podpora uživatelů ve zdravotních informačních systémech, konfigurace, aktualizace a péče o interní systémy, správa uživatelů, oprávnění, přístupy, úprava dat v databázích, uživatelských aplikacích, komunikace s dodavateli a řešení aplikačního servisu, práce s elektronickými podpisy certifikačních autorit (prodlužování, nastavování do informačních systémů), školení nových uživatelů, práce s dohledovými nástroji, inventarizace IT, práce v tiketovacích nástrojích, spolupráce v týmu na nových firemních projektech a zavádění nových systémů, udržování aktuálních informací v Knowledge Base
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.