Vedoucí geodetického oddělení

Pracovní místo ( Vedoucí geodetického oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Benešov
Náplň práce: řízení geodetického oddělení, včetně plánů rozvoje, ekonomické a personální řízení oddělení, odpovědnost za vedení jednotlivých projektů, vytyčování v terénu.
Požadujeme: SŠ/VŠ v oboru geodézie, výbornou znalost MS Office, AutoCAD, ŘP sk. B, samostatnost, organizační schopnosti.
Nabízíme: HPP, velmi dobré finanční ohodnocení dle praxe, kvalifikace a zkušeností s dalším růstem závislým na výsledcích, zaměstnanecké benefity, profesní rozvoj.
Nástup je možný dle dohody. Pracoviště: Benešov.
Bližší informace Vám ráda předá Lenka Zachařová, tel.: 770 155 598.. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese: personalni@elmoz-czech.cz.

Stravenky, 5. týden placeného volna, příspěvek na dovolenou, slevu v našem autoservisu, permanentky na sport i kulturu atd.)