Strážný/strážná - specialista/specialistka

Pracovní místo ( Strážný/strážná - specialista/specialistka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 15:00 hod. nebo e-mailem nabor.ostrava@bohemiaplus.cz.
Prosíme nenavštěvovat pracoviště, kontaktní osoba tam není k zastižení !
Místo vhodné i pro OZP.
Zkrácený úvazek 30 hod. týdně, případně dle dohody.
Požadujeme:
- ŘP sk. "B"
- znalost práce na PC
- čistý RT
- certifikát strážného - možno zprostředkovat
- plnoletost
- praxe výhodou, ne však podmínkou
- týmové jednání, strategické myšlení, časová flexibilita, dobré organizační schopnosti.
Náplň práce:
- zajištění řízení a kontroly ostrahy projeden Lidl
- koordinace a motivace zaměstnanců
- reporting na přímého nadřízeného
Nabízíme:
- práce v příjemném kolektivu, možnost kariérního i platového růstu, možnost prodloužení PP.