SVÁŘEČ KOVŮ DIVIZE STROJÍRNA

  • Opava

Pracovní místo ( SVÁŘEČ KOVŮ DIVIZE STROJÍRNA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Ing. Lenka Tůmová, personalista, tel.: +420 553 872 173, mob. tel.: +420 731 607 906, e-mail: tumova@ostroj.cz
POŽADUJEME:
- SOU - vyučen v technickém oboru
- Praxe ve svařování dle výkresové dokumentace min. 3 roky podmínkou
- Výborná znalost čtení technických výkresů podmínkou
- Svářečské oprávnění ZK 135 W01 - ČSN EN 287 135PBW1 1St12PFssnb
- Praxe s drážkováním svárů pro UT drážkovací elektrodou výhodou
- Jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení podmínkou
- Samostatnost a flexibilita
- Ochota pracovat ve 3-směnném provozu

NABÍZÍME:
- 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce
v zaměstnaneckém poměru
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy

NÁPLŇ PRÁCE:
- Provádí samostatné svařování dílců a úpravu po svařování
- Provádí samostatné čtení a činnosti dle technické dokumentace
- Provádí nahřívání dílců
- Obsluhuje otočné rameno a provádí manipulaci s polotovary a dílci