disponent/ka

  • Strakonice

Pracovní místo ( disponent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Kontakt se zákazníky
- Příjem odvolávek od zákazníků (EDI nebo manuální zadání)
- Plánování, tvorba a kontrola dílenských zakázek
- Objednávky dopravy, příprava podkladů pro expedici
- Zadávání do systému Xpert
- Řízení stavu zásob na přiřazených skladových místech
- Provádění reportingu

Požadavky:
- Vyšší odborné vzdělaní
- Komunikativní znalost německého jazyka podmínkou
- Uživatelská znalost práce na PC (MC Office), zvláště MS Excel
- Znalost systému Xpert výhodou
- Smysl pro detail
- Časová flexibilita Aktivní přístup

Nabízíme:
- Stabilní zaměstnání u významné zahraniční společnosti
- 13. plat, věrnostní bonusy
- 5 týdnů dovolené
- Závodní stravování
- Kurzy německého jazyka
KONTAKT: osobně, e-mailem nebo telefonicky v době od 9:00-15:00hod., Rothová Kristýna, tel.: 374213551, e-mail: k.rothova@ideal-automotive.com