autoklempíř

Pracovní místo ( autoklempíř ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Autolakovna Voříšek s.r.o. se v současné době specializuje na lakování a servis vozů všech značek.
Zaměřujeme se nejenom na zvyšování kvality a odbornost při provádění oprav vozů, ale i na profesionální přístup.
V naší firmě používáme tu nejmodernější servisní technologii, díky které jsme schopni zvládat i ty nejnáročnější opravy.
Hledáme do svého kolektivu AUTOKLEMPÍŘE.
Jsme společnost, kde řešíme kompletní opravy vozidel, přes klempířinu, lakování až k přípravě a provedení STK.
Náplní práce bude montáž a demontáž motorových vozidel, oprava, zavařování a vyrovnání karoserie, spojování částí a dílu karoserie. Zajištění všech postupů v rámci dodržení kvality práce. Spolupráce se servisním technikem.
Nabízíme práci ve stabilní společnosti, nadstandardní mzdové ohodnocení, přátelský pracovní kolektiv. Zaujal Vás inzerát a rád byste pracoval pro nás? Neváhejte a zašlete nám Váš profesní životopis na info@autolakovna.cz nebo volejte na 602 477 461.
NABÍZÍME:
" 4 týdny volna
" práci na HPP
" pracovní doba Po-Pá 7:00-15:30h
" Možnost získat nové zkušenosti v oboru, který Vás zajímá
" Zaměstnání v přátelském prostředí
" Za skvěle odvedenou práci nabízíme až 30. tisíc + prémie
HLEDÁME:
" Nadšeného a spolehlivého autoklempíře, který umí odvést kvalitní práci
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
" Místo výkonu práce:Nezvěstice
" Nástup: Ihned