Manažer/ka náboru

Pracovní místo ( Manažer/ka náboru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

33331 Odborní zprostředkovatelé práce
ZamK
Pracoviště: Hasičská 551/52, Ostrava - Hrabůvka
Kontakt telefonicky 8-15 hod., osobně po předchozí domluvě, e-mailem.

Moderní, dynamicky rostoucí společnost zabývající se zprostředkováním zaměstnanců ze zahraničí pro zaměstnavatele v ČR hledá do svých řad kolegu/kolegyni
na pozici manažer/ka náboru.

Požadavky:
-Ruský jazyk slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího, každodenní kontakt se zákazníkem.
-Znalost práce s PC - MS Office (především Excel, word a Power point)
-Praxe o oblasti náboru zaměstnanců požadována alespoň 2 roky.
-Řidičský průkaz sk. B
-Organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, flexibilita, odolnost vůči stresu, týmová práce.

Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, zahraniční služební cesty, školení zaměstnanců, osobní ohodnocení.