ÚČETNÍ, REFERENT/KA MAJETKOVÉ SPRÁVY, POKLADNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( ÚČETNÍ, REFERENT/KA MAJETKOVÉ SPRÁVY, POKLADNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní pracovní poměr, doba určitá - nástup dle dohody
Platové zařazení: 9. platová třída (od 17 600 Kč do 26 500 Kč dle délky praxe)
Požadavky:
- SŠ vzdělání ekonomického směru + praxe v ekonomické oblasti
- znalost účetnictví příspěvkových organizací výhodou, vyhlášky 410/2009 Sb., zákona 563/1991 Sb.
- práce na PC (MS Office, Word, Excel, internet)
- flexibilita, organizační schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce,
- řidičský průkaz skupiny B výhodou
- trestní bezúhonnost
Charakteristika pracovní pozice:
Komplexní a samostatné účtování v rámci uceleného okruhu účetnictví - majetek, zúčtovací vztahy, pohledávky a závazky, fakturace a likvidace faktur, zajišťování pokladních služeb.
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
Součástí přihlášky do výběrového řízení je strukturovaný CV, motivační dopis
Uzávěrka přihlášek je 10. 1. 2020
Přihlášky zasílejte poštou na adresu Severočeské muzeum v Liberci,
Masarykova 11, 460 01 Liberec 1
nebo e-mailem na adresu alena.bitmanova@muzeumlb.cz
telefonní kontakt: 736 754 944, Alena Bitmanová - personalistka