VÝVOJÁŘ WEBOVÝCH APLIKACÍ

  • Písek

Pracovní místo ( VÝVOJÁŘ WEBOVÝCH APLIKACÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro náš atraktivní projekt (web.aplikace pro procesní řízení firem) hledáme nové kolegy - backend nebo frontend vývojáře s juniorní i seniorní znalostí.
Vhodné i pro absolventy a OZZ!
POŽADAVKY:
-Základní znalost javascriptu nebo jiného programovacího jazyka
-Základní Znalost CSS3, HTML5
-Pečlivost a svědomitost
-Samostatnost při řešení zadaných úkolů
-Zápal pro nové technologie a postupy
-Jakákoliv znalost další IT technologie výhodou
NABÍZÍME:
-Práci na aplikaci, kterou používají přední společnosti v ČR
-Zajímavé finanční ohodnocení a další výhody
-Možnost ovlivňovat vývoj aplikace a použité technologie
-Práci v mladém kolektivu
-Výhody dynamické firmy
-Pružná pracovní doba, možnost práce z domova
-Kanceláře u Velkého náměstí v Písku a Václavském náměstí v Praze
-Možnost práce na HPP/IČ
Dále nabízíme: prémie, Multisport/Benefit karta, notebook a další.
První kontakt: Tomáš Jirsa tel. 605 457 568, email tomas.jirsa@neit.cz nebo osobně na uvedené adrese.