Krejčí/ová, švadlena - dámská/pánská

Pracovní místo ( Krejčí/ová, švadlena - dámská/pánská ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt: Prosím životopisy odešlete na email info@burchin.cz

Vaší pracovní náplní bude upravování oděvů - např. zúžení pasu, sedu, délky kalhot, délky rukávů apod. V začátcích Vám se vším pomůžeme a vyškolíme Vás.

Požadujeme:
- pracovní doba: dohoda
- výborné vyjadřovací schopnosti
- profesionální vystupování
- komunikativnost se zákazníky
- fexibilita a samostatnost

Nabizime:
- v průběhu zaučení bude zaměstnanec/kyně vykonávat pomocné šicí práce, po zaškolení samostatné zhotovení výrobků, poté dojde k navýšení mzdy od 18500 Kč.
- hlavní pracovní poměr
- možnosti odborného vzdělávání a školení u profesionálů
- kariérní růst
- dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti
- domácí a přátelskou atmosféru,
- nadstandardní pracovní zázemí
- motivující systém odměn a benefitů.

Naše krejčovství se zaměřuje převážně na pánské obleky a košile na míru, ale šijeme také dámskou módu. Od našich zaměstnanců očekáváme především schopnost a chuť učit se novým věcem, loajalitu, zodpovědnost a pracovní nasazení. Naoplátku nabízíme práci v příjemném kolektivu lidí, ve společnosti se solidními základy, s rozmanitou škálou klientů, zajímavé platové ohodnocení, možnosti kariérního růstu, osobního rozvoje a flexibilní pracovní dobu.

Jedná se o pomocné práce.

Pokud nemáte praxi v oboru, rádi Vám vše vysvětlíme, zaučíme Vás a se vším Vám pomůžeme. Pokud však již šít umíte, je to vaše výhoda a my Vám pomůžeme se zdokonalit a získat nové zkušenosti.