SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE

  • Sušice

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce.: Úřad práce České republiky - KoP Sušice, Nádražní č.p. 1226
Sušice II
Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů
Hlavní náplň činnosti:
Provádění a zpracování sociálních šetření pro účely přiznání a výplaty dávek příspěvku na péči a zdravotně postižených
Metodická činnost na úseku nároků a výplaty dávek příspěvku na péči a zdravotně postižených
Zajišťování agendy dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a zákona č. 329/2011, o poskytování dávek osobám se zdravotním postižením
Přijímání, zadávání a zpracování žádostí o dávky příspěvku na péči a osobám zdravotně postiženým
Kontrola výplaty dávek
Vedení správního řízení a vedení spisů
Kvalifikační a další požadavky:
kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách tj. ukončené vyšší odborné vzdělání sociálního směru popř. VŠ v sociální oblasti (v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociální politiku, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku)
znalost práce na PC (MS Office) (Word, Excel)
výborné komunikační schopnosti , práce s klienty, profesionální vystupování, asertivní chování, emoční odolnost
řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka
odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
profesionální vystupování, psychická odolnost
výhodou je znalost pr