Mistr střediska

Pracovní místo ( Mistr střediska ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky: Vysokoškolské vzdělání nižšího stupně - bakalář (potravinářský obor výhodou), zkušenost s vedením lidí, ochota pracovat na směny, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B výhodou,ale není podmínkou, samostatnost, spolehlivost, flexibilita.
Náplň práce: organizace a řízení výrobního střediska, fyzická kontrola denní výroby a její předávání do expedice závodu, sledování stavu sanitačních, obalových a pomocných materiálů a zajišťování jejich přesunu na středisko, vedení evidence docházky podřízených pracovníků, školení podřízených pracovníků na úseku BOZP, PO, sanitace a hygieny, zodpovědnost za dodržování technických a technologických postupů.
Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, zázemí stabilní české společnosti s více než 110letou tradicí, příjemné pracovní prostředí a férový přístup, možnost profesního růstu, měsíční a roční odměny, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, další zaměstnanecké výhody (závodní stravování, možnost nákupu zboží z produkce Madeta za výhodné ceny, zvýhodněné mobilní tarify atd.).
Kontakt: telefonicky, e-mailem.