Vedoucí opravárenského oddělení

  • Děčín

Pracovní místo ( Vedoucí opravárenského oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Vítězství č.p. 56, Děčín XXXI-Křešice, 405 02 Děčín 2
Nástup možný ihned.

Popis práce:
Řízení opravárenského úseku - opravy plavidel
Koordinace a kontrola prováděných prací na jednotlivých zakázkách
Zpracování cenových a termínovaných nabídek na opravy
Zpracování harmonogramů oprav
Zajištění materiálu a náhradních dílů pro jednotlivé zakázky, koordinace subdodavatelů na zakázkách.
Požadavky:
Úplné střední odbodné vzdělání. strojní zaměření, znalost čtení výkresové dokumentace - strojní výkresy. práce na PC - Word, Excel, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
Praxe v oboru provozování nebo oprav plavidel, znalost lodních standardů a předpisů, praxe v opravárenství - strojní zaměření, renovace strojních součástí
Znalost technologických postupů při výrobě/opravách strojních konstrukcí
Zájemci zašlou na uvedený emailový kontakt strukturovaný životopis s uvedením praxe a všech získaných odborností, doklad o dosaženém vzdělání

Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění, stravenky

Kontaktní osoba:
Lenka Nácarová, e-mail: nacarova@ceskelodenice.cz