HLAVNÍ A MZDOVÁ ÚČETNÍ

  • Opava

Pracovní místo ( HLAVNÍ A MZDOVÁ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Klein Arnošt Ing., ředitel školního statku. Přihlášky do výběrového řízení zašlete doporučeně do 16.12.2019 na adresu: Školní statek, Opava, příspěvková organizace, Englišova 526/95, 746 01 Opava.
Náležitosti přihlášky:
- životopis (s uvedením kontaktní adresy, telefonu, e-mailu, odborných znalostí a dovedností)
- prosté kopie o dosaženém vzdělání

Požadavky:
- vzdělání SŠ/VŠ
- Vedení a kontrola účetnictví příspěvkových organizací, zpracování měsíčních, ročních uzávěrek, inventarizací
- Zpracování měsíčních DPH a dalších povinných hlášení
- Vypracování průběžných výkazů a statistik
- Kompletní mzdová agenda
- Vedení evidence DHM
- Dovednost PC - MS Word, Excel, internetová komunikace
- Občanská a morální bezúhonnost
- Zdravotní způsobilost

Smluvní plat: 26 000 Kč + prémiové ukazatele
Předpokládaný nástup do zaměstnání: leden, únor 2020